WSZYSTKIE KARNETY W NASZYM KLUBIE SĄ BEZ OPŁATY WSTĘPNEJ I BEZ UMOWY. 

Fitness Club „ GRAFIT ‘‘został stworzony z myślą, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze warunki relaksu , wypoczynku i ćwiczeń fizycznych. Nasi instruktorzy są zawsze gotowi pomóc Państwu w doborze odpowiedniego zestawu ćwiczeń dostosowanego do indywidualnych potrzeb. W ramach naszych usług mogą Państwo obecnie korzystać z różnego typu zajęć w siłowni oraz rehabilitacyjnych.

Nasza siłownia wyposażona jest w całą gamę urządzeń firmy LIFE FITNESS oraz MASTER SPORT umożliwiających zarówno wymagającym paniom jaki i panom ćwiczenie każdej grupy mięśniowe j. Urządzenia spełniają światowe standardy w zakresie wypoczynku i rekreacji.

Do dyspozycji klientów oddajemy tzw. wolne ciężary ( hantle, sztangi) zalecane głównie w treningu   odbudowującym  masę mięśniową. Ponadto dysponujemy: rowerami treningowymi, bieżniami, maszynami eliptycznymi, które pozwolą poprawić wydolność organizmu. Sprzęty te stanowią nieodzowną pomoc przy redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej. Wysoko wykwalifikowani instruktorzy przygotują dla państwa indywidualny cykl treningowy.

Oferujemy również odżywki wspomagające budowę mięśni, wzbogacające codzienną dietę oraz niezbędne do regeneracji po dużym wysiłku. Wszelkie preparaty są w pełni bezpieczne i mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku.

Szczegółowych informacji na temat urządzeń i form treningu w naszej siłowni można dowiedzie się dzwoniąc do nas pod numer tel. 883 993 445  lub pisząc maila z pytaniem na adres biuro@fitnesselblag.com

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 21.00
Soboty – 10.00 -16.00
Niedziele –  nieczynne